FOTOWOLTAIKA (PV)

FOTOWOLTAIKA

Fotowoltaika jest nauką zajmującą się przetwarzaniem światła słonecznego na energię elektryczną, wykorzystując zjawisko fotowoltaiczne. W chwili obecnej jest to technologia najbardziej popularna i dostępnych z rodzajów odnawialnych źródeł energii. Instalacja ta pozwala na zmniejszania zużycia energii pochodzącej z kopalnych źródeł.

 

Montaż instalacji fotowoltaicznej  to inaczej najkrócej mówiąc ekologiczna energia, która jest praktycznie niewyczerpalna, gdyż jej zasoby uzupełniane są nieustannie w zachodzących na ziemi procesach. Cechą charakterystyczną źródeł odnawialnych jest również ich minimalny wpływ na środowisko

DORADŹTWO

Nasza firma w dziale fotowoltaika zajmuje się kompleksowym doradztwem w zakresie doboru mocy systemu zabezpieczającą dom niezależnie od dystrybutorów w prąd elektryczny. Świadczymy usługi montażu instalacji oraz serwisowe w późniejszym czasie użytkowania.

 

Nasze doświadczenie pozwala nam na wsparcie w formalnościach związanych z wszelkimi pozwoleniami oraz dokumentacją istotną podczas przyłącza instalacji fotowoltaicznej do sieci elektroenergetycznej. Decydując się na wybór jednego z rozwiązań pozyskiwania ekologicznej energii, mogą Państwo liczyć na szereg dofinansowań z wielu instytucji oraz programów.

Naszym głównym obszarem działania jest województwo mazowieckie, w szczególności Płock i okolice oraz województwo kujawsko pomorskie – Toruń.

POMAGAMY UZYSKAC DOFINANSOWANIE

Jako potentat na rynku odnawialnych źródeł energii tworzymy dokumentacje oraz szukamy rozwiązań na dodatkowe fundusze na instalacje. Pomagamy w dofinansowaniu z:

  •  Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki
    Wodnej ( projekt „ Prosument „),
  • Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
  • Bank Ochrony Środowiska ( BOŚ), (kredyt z Dobrą Energią, kredyt Ekomontaż, kredyt z Klimatem)
  • Programy Unijne i Międzynarodowe,
  • Program Rozwoju Obszarów Wiejskich       ( PROW)
  • Regionalne Programy Operacyjne (program ograniczania emisji CO2)
  • Deutsche bank PBC- Ekozysk- kredyt z grantem dla małych i średnich firm

Nasi inwestorzy to osoby ceniące sobie jakość urządzeń! Przy inwestycji na 25 lat i dłużej kluczową rolę odgrywa jakość komponentów systemu dlatego współpracujemy tylko z najlepszymi producentami przy montażu instalacji.

Facebook